Call of Duty Black Ops: Cold War otrzymało wsparcie dla pada PS5

Adaptacyjne triggery działają na PC.

Call of Duty Black Ops: Cold War na PC wspiera już funkcję adaptacyjnych i haptycznych triggerów kontrolera Dualsense od PlayStation 5. Gra wykrywa pada i pozwala wykorzystać next-genowe rozwiązania.

Cold War było jedną z bardziej chwalonych produkcji w zakresie odpowiedniego i efektywnego zaimplementowania adaptacyjnych triggerów. System ten pozwala odczuć mniej i bardziej subtelne różnice między rodzajami broni, dzięki odpowiednim wibracjom czy sile nacisku spustu.

Po podłączeniu kontrolera z PS5 do PC w opcjach gry należy jeszcze wybrać odpowiednią opcję aktywującą nowe - dla wersji komputerowej - funkcje.

Jesienią ukaże się najprawdopodobniej nowa odsłona Call of Duty. Według nieoficjalnych informacji, akcja osadzona zostanie w okresie II wojny światowej. Nie wiadomo, czy nowa część będzie wspierać na PC funkcje kontrolera DualSense od dnia premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami