Ghost of Tsushima otrzyma samodzielny dodatek fabularny - nieoficjalne informacje

Z nową wyspą?

  • Ghost of Tsushima otrzyma dodatek z nową wyspą
  • Mowa o samodzielnym rozszerzeniu
  • Wieści są jak na razie nieoficjalne

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Ghost of Tsushima jeszcze w tym roku otrzyma samodzielne rozszerzenie fabularne, zatytułowane Ghosts of Ikishima.

Wieści przekazał Nick „Shpeshal_Nick” Baker, założyciel strony XboxEra - znany z ujawniania zakulisowych informacji ze świata gier, choć na razie bez większego „dorobku”. Na forum ResetERA poparła go „KatharsisT”, która potwierdziła, że mowa o dodatku dla pojedynczego gracza.

1
Z Iki jest już rzut kamieniem do Japonii

Nie znamy miejsca akcji, lecz tytuł sugeruje, że mowa o wyspie Iki. Ta leży w połowie drogi pomiędzy Cuszimą - od której jest znacznie mniejsza - i głównym obszarem Japonii. Tutaj także nie brakowało Mongołów podczas inwazji z 1274 roku.

„To połowa drogi do właściwej Japonii, więc pasuje idealnie jako podwaliny po sequel” - ekscytuje się jeden z użytkowników ResetERA, choć w całkiem rozsądny sposób.

Nie jest obecnie jasne, kiedy możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi Ghost of Ikishima - być może w ramach kolejnego pokazu State of Play, o którym mówi się od czasu zakończenia E3.

Warto jednocześnie dodać, że podstawowe Ghost of Tsushima nie doczekało się jeszcze natywnej wersji na PlayStation 5. Premiera nowego rozszerzenia byłaby zapewne idealną okazją, by zmienić ten stan rzeczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami