Elex 2 od twórców Gothica otrzyma polski dubbing

Potwierdza dystrybutor.

  • Elex 2 ukaże się w wersji z polskim dubbingiem
  • Pojawi się opcja zabawy z angielskimi głosami i przetłumaczonymi napisami

Polski oddział Koch Media poinformował, że zapowiedziany niedawno Elex 2 - nowy projekt twórców Gothica ze studia Piranha Bytes - ukaże się w wersji z polskim dubbingiem.

Przedstawiciele wydawcy podkreślają, że gracze otrzymają możliwość dowolnej konfiguracji opcji językowych. Pojawi się więc możliwość zabawy z rodzimymi głosami i napisami lub z angielskimi kwestiami mówionymi i przetłumaczonymi podpisami.

Na razie jednak nieznane są szczegółowe informacje na temat polskiej wersji powstającej produkcji. Nie jest więc jasne, czy gracze usłyszą aktorów, którzy wystąpili w pierwszej części cyklu, także wydanego w edycji z dubbingiem.

W grze pojawi się system walki wzorowany na mechanizmach zastosowanych w poprzedniej odsłonie. Twórcy stawiają również na podobny styl narracji, choć wymienione elementy mają być lepiej zrealizowane. W planach też świat, wielkością przypominający mapę z „jedynki”.

Akcję osadzono kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej gry. Po raz kolejny wcielimy się w Jaxa, choć postać rozwiniemy od podstaw ze względu na brak opcji importu zapisanych stanów rozgrywki. Jedną z przygotowywanych nowości jest plecak odrzutowy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami