Ubisoft Forward - wszystkie zapowiedzi i trailery z pokazu

Avatar, AC Valhalla, Far Cry 6 i więcej.

Zorganizowany z okazji E3 2021 pokaz Ubisoftu dobiegł końca. Francuski wydawca zaprezentował nie tylko tytuły, których się spodziewaliśmy, ale zadbał też o kilka niespodzianek.

Poniżej spis wszystkich zwiastunów, gameplayów i ogłoszeń. Najważniejsze to:

Pozostałe materiały z prezentacji umieszczamy poniżej.

Just Dance 2022

Tegoroczna odsłona popularnej tanecznej serii zadebiutuje 4 listopada, oferując 40 piosenek. Gościem Just Dance 2022 jest Todrick Hall, amerykański wokalista i choreograf, którego utwór „Nails, Hair, Hips, Heels” usłyszymy w grze - także w wersji specjalnej, napisanej dla Just Dance.

North Star - 2. sezon 6. roku Rainbow Six Siege

Zwiastun przedstawia nową operatorkę, która wkrótce dołączy do gry. Northstar to pilotka z Kanady, która będzie kolejnym medykiem w Siege. Leczenie będzie się odbywać poprzez interakcję z rozstawionym na ziemi urządzeniem.

Ghost Recon Breakpoint

Breakpoint nie miał najlepszego startu, ale Ubisoft wciąż poprawia i rozwija tę kooperacyjną strzelankę. Zbliża się 20. rocznica serii Ghost Recon i Ubisoft obiecuje „wiele niespodzianek”, nie podając jednak szczegółów.

Watch Dogs Legion - Bloodline

Fabularny dodatek do Watch Dogs Legion zadebiutuje 6 lipca. Trailer ujawnia też główną oś opowieści - znany z „jedynki” Aiden Pearce trafi do Londynu, by zrealizować zlecenie na kradzież urządzenia pozwalającego kontrolować armię uzbrojonych robotów. Taki sam cel ma jednak zamaskowany Śruba z Watch Dogs 2. DLC będzie dostępne w ramach Przepustki Sezonowej.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami