Multiplayer CoD Black Ops Cold War za darmo w ten weekend

Do poniedziałku.

Activision przygotowało darmową wersję testową Call of Duty: Black Ops Cold War, oferując dostęp do trybów multiplayer, włącznie z nowościami związanymi z niedawną aktualizacją z Rambo i „Szklaną pułapką”.

Dostępny jest między innymi Rambo's Gun Game, gdzie wraz z każdym kolejnym zabójstwem otrzymujemy inną broń. Wygrywa pierwsza osoba, która dotrze na koniec listy, a więc pokona przeciwnika słynnym nożem filmowego bohatera.

W specjalnej playliście na weekend jest także Die Hardpoint, gdzie celem jest kontrolowanie zmieniającego się co 30 sekund punktu na mapie.

Inicjatywa dostępna jest na wszystkich platformach sprzętowych: PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Dostęp wygaśnie w poniedziałek, 31 maja, o godzinie 19:00 polskiego czasu.

Jednocześnie w ten weekend zdobywamy podwójne punkty doświadczenia w grze, a ta promocja trwa o jeden dzień dłużej, do 1 czerwca, także do 19:00.

Poza multiplayerem dostępny jest także kooperacyjny tryb Zombie. Trzeci sezon Call of Duty: Black Ops Cold War wprowadził tutaj sporo nowości, w tym region Duga, kolejne pojazdy i inne ulepszenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami