Far Cry 6 - wyciekło sporo fragmentów rozgrywki

Prosto od polskiego youtubera.

AKTUALIZACJA: Niniejszy materiał został usunięty. Ubisoft opublikował natomiast oficjalne gameplaye oraz ogłosił datę premiery.

Oryginalna wiadomość:

Część youtuberów miała niedawno okazję zobaczyć Far Cry 6 na zamkniętym pokazie Ubisoftu. Jeden z nich - Patryk „Rojson” Rojewski - opublikował swój materiał przedwcześnie.

„Wybaczcie, ale musiałem ustawić materiał z FC6 na prywatny. Przepraszam za niedogodność. Nie zostałem wcześniej poinformowany o zmianie/przeniesieniu możliwości publikacji materiału” - wyjaśnił Rojson na Facebooku.

Konkretny gameplay zaczyna się w okolicach 1:45 w powyższym filmie. Prezentuje dość standardową dla współczesnej serii Far Cry akcję - eksterminowanie wroga w malowniczych lokacjach, za pomocą przeróżnych narzędzi zniszczenia.

Uzbrojenie wydaje się być zróżnicowane: poza łukiem i karabinami widać także miotacz ognia czy minigun. Większy nacisk położono na rzemiosło, co daje na przykład sprzęt strzelający płytami kompaktowymi i plecak odrzutowy, rażący wszystkich przeciwników w okolicy.

Także krajobrazy są nieco bardziej miejskie - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami - choć nie brakuje dżungli. Ciekawostką mogą być przeciwnicy na koniach. Pojazdów nie zabraknie, a niektóre z nich będzie można modyfikować i uzbroić.

Powraca również mechanika towarzyszy. Sympatyczny piesek-inwalida odwróci uwagę przeciwnika, podczas gdy ubrany w koszulkę aligator pomoże bezpośrednio w walce.

Oficjalna prezentacja Far Cry 6 odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:30 czasu polskiego. Pokaz będzie można obejrzeć między innymi za pośrednictwem kanału wydawcy w serwisie YouTube. Premiera jeszcze w tym roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami