Jeden gracz spędził 797 godzin w Outriders - statystyki od twórców

Zestaw danych.

  • Square Enix opublikowało garść statystyk z Outriders
  • W miesiąc polski tytuł sprawdziło 3,5 mln graczy
  • Gra będzie rozwijana w przyszłości

Square Enix pochwaliło się, że polska strzelanka Outriders przyciągnęła 3,5 miliona graczy od czasu dnia premiery, 1 kwietnia. Jest też zestaw innych statystyk na temat produkcji People Can Fly.

Jak dodano, największa liczba godzin spędzona w tytule przez jednego gracza wynosi 797. Wynik jest całkiem imponujący, jeśli weźmiemy pod uwagę, że stanowi niemal 70 procent czasu dostępnego w okresie od 1 kwietnia do 19 maja.

Pozostaje mieć nadzieję, że wspomniana liczba godzin nie obejmuje jedynie okresu od 1 kwietnia do 1 maja (jak jest w przypadku 3,5 miliona graczy), ponieważ ten miesiąc oferuje jedynie 720 godzin.

Średni czas spędzony przy produkcji wynosi 31 godzin - dodaje Jon Brooke ze Square Enix External Studios. „Wydanie nowej licencji nigdy nie jest łatwe i pozostajemy wdzięczni za wsparcie i opinie społeczności” - dodaje.

1
Oddany gracz

„Nie możemy się także doczekać rozbudowania Outriders w przyszłości” - napisano w komunikacie prasowym, co zdaje się potwierdzać plany na DLC.

Dystrybucja klas postaci wydaje się być dobrze zbalansowana. Najpopularniejszy jest Manipulant z 29,7 procent, a zestawienie zamyka Niszczyciel z 21,9 proc.

Najczęściej używaną umiejętnością jest pułapka spowalniająca, a gracze zadali łącznie 1,6 biliarda punktów obrażeń. Pechowy Perforo zginął za to 9,2 miliarda razy.

Najpopularniejsze bronie legendarne to Deathshield oraz Funeral Pyre, a podczas rozgrywki zebrano także 1,9 biliona jednostek złomu oraz 457 miliardów tytanu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami