GTA: Wisła Płock - zabawny materiał klubu piłkarskiego

Nietypowe ogłoszenie o współpracy z zawodnikiem.

Wisła Płock ogłosiła przedłużenie kontraktu z jednym ze swoich zawodników, Piotrem Tomasikiem. Informację przekazano w formie nagrania, inspirowanego serią GTA.

Opublikowany przez drużynę materiał przedstawia przygotowania piłkarza do podpisania nowej umowy. Film składa się ze scen, które są wzorowane na gangsterskich produkcjach studia Rockstar Games.

Autorzy wideo odtworzyli między innymi specyficzne ujęcia kamery i sposób poruszania się postaci. Nie zabrakło też nałożonych na ekran elementów interfejsu i celów misji oraz sekwencji, która ukazuje - tak jak w grach z serii GTA - kupno ciuchów w sklepie.

Pojawiła się również scena, w której Tomasik w charakterystyczny dla bohaterów Grand Theft Auto kradnie auto należące do Wisły Płock. Całość wieńczy plansza z komunikatem, informującym, że zadanie wykonano pomyślnie.

Pomysłowe nagranie cieszy się uznaniem internautów, którzy chwalą film w mediach społecznościowych - niektórzy w zabawnym tonie przyznają na przykład, że „czekają na premierę”. W serwisie YouTube materiał obejrzało już ponad 1300 osób.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami