FIFA 21 w przyszłym tygodniu trafi do EA Play i Xbox Game Pass

Na PC i konsolach.

EA poinformowało, że 6 maja FIFA 21 pojawi się w ofercie podstawowego abonamentu EA Play. Gra trafi do katalogów na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Subskrybenci uzyskają dostęp do wszystkich elementów piłkarskiej produkcji. Sprawdzą więc nie tylko tryb kariery, ale również uliczny moduł Volta, karciany wariant Ultimate Team oraz multiplayer.

Przypomnijmy, że EA Play oferowane jest też w Xbox Game Pass - bazowym na komputerach osobistych i Ultimate na konsolach Microsoftu. To oznacza, że z FIFA 21 zapoznają się także osoby korzystające z abonamentu koncernu z Redmond.

Cenę podstawowego wariantu subskrypcji Electronic Arts ustalono na 15 zł miesięcznie. Katalog obejmuje szereg gier wydawcy i zewnętrznych firm, przy czym tytuły pojawiają się w programie kilka miesięcy po premierze.

Warto zaznaczyć, że na PC dostępna jest jednak również droższa wersja abonamentu. EA Play Pro kosztuje 59,90 zł i zawiera nowe produkcje koncernu, oferowane w dniu premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami