Trailer Ratchet & Clank: Rift Apart skupia się na nowej bohaterce

W czwartek pokaz na State of Play.

Sony opublikowało nowy zwiastun z rozgrywką z Ratchet & Clank: Rift Apart, potwierdzając w końcu imię nowej bohaterki, znanej już z poprzednich materiałów - to Rivet.

„Przyjrzyj się ewolucji doborowego zespołu, do którego dołącza Rivet - należąca do ruchu oporu wojowniczka z innego wymiaru” - czytamy w opisie trailera.

Jak dodano, rozszerzona wersja materiału wideo zostanie opublikowana w najbliższy czwartek, 29 kwietnia, podczas prezentacji State of Play. Start transmisji o godzinie 23 polskiego czasu.

Samo Ratchet & Clank: Rift Apart ukaże się 11 czerwca, wyłącznie na PlayStation 5. Żeńskiego lombaxa prezentowano już w poprzednich materiałach, lecz imię bohaterki pozostawało tajemnicą.

deluxe
Wydanie Digital Deluxe Edition

Zakup odsłony Digital Deluxe Edition pozwoli odebrać między innymi pięć skinów postaci, w ramach bonusu. Każdy z alternatywnych wyglądów dostępny będzie nie tylko dla Ratcheta, ale także dla Rivet - potwierdzono.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami