Tryb sieciowy CoD: Black Ops Cold War do przetestowania za darmo

Do 28 kwietnia.

  • Gracze mogą sprawdzić wszystkie elementy multiplayera Call of Duty: Black Ops Cold War
  • Za darmo udostępniono tryb zombie i nowości z trzeciego sezonu

Rozpoczął się darmowy okres z trybem wieloosobowym Call of Duty: Black Ops Cold War. Każdy zainteresowany do 28 kwietnia może bezpłatnie przetestować multiplayer strzelanki.

Oferta skierowana jest do posiadaczy PC oraz konsol PlayStation i Xbox - w celu rozpoczęcia zabawy należy pobrać produkcję za pośrednictwem sklepu cyfrowego danej platformy (na komputerach osobistych z Battle.net). Wszystkie dokonane w trakcie wydarzenia postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji po jej ewentualnym zakupie.

Gracze mogą sprawdzić wszystkie elementy modułu sieciowego. Poza klasycznymi wariantami pokroju zespołowego deathmatchu i dominacji, dostępne są zaprojektowany z myślą o zmaganiach na dużą skalę Młyn, rywalizacja na mapie Nuketown oraz przeznaczony do walk 3 na 3 tryb Starcia.

cod_black_ops_cold_war_darmowe_multi
Można sprawdzić też tryb, w którym używa się wyłącznie broni białej

Nie zabrakło również nowości z rozpoczętego niedawno trzeciego sezonu rozgrywek, w tym dwóch plansz - osadzonej w ruinach radzieckiego obserwatorium na zaśnieżonej górze areny Yamantau (do potyczek 6 na 6) i przenoszącej użytkowników do opuszczonej stacji benzynowej na pustyni w Nowym Meksyku lokacji Diesel (2 na 2).

Sprawdzić można też dodany przez autorów i znany z poprzednich części wariant Kamienie i Kije, w którym gracze dysponują tylko kuszą, nożem balistycznym i tomahawkiem. Eliminacja przeciwnika ostatnią z broni pozbywa rywala dorobku punktowego.

Jest również kooperacyjny tryb zombie o nazwie Ogniska Zarazy (w angielskiej wersji językowej Outbreak). Użytkownicy wspólnie walczą z żywymi trupami, a za darmo zapoznać się także mogą z zaimplementowanym w trzecim sezonie regionem Duga.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami