Cyberpunk 2077 - Po pierwsze: nie szkodzić, przeszczep nerki

Uratować Jake'a Scootera.

Po pierwsze: nie szkodzić to jedno z zadań pobocznych na Badlandach w Cyberpunk 2077. W ramach tej aktywności musisz zdobyć nerkę, która posłuży do uratowania Jake'a Scootera. Misja ta stanie się dostępna po ukończeniu zadania pobocznego Właściwy moment.

Udaj się do obozu Aldecaldos i znajdź Boba (1) w jednym z namiotów. W trakcie rozmowy dowiesz się, że Jake Scooter potrzebuje przeszczepu nerki. Twoim nowym celem będzie więc szpital w Little China (2), którego lokalizację na mapie zaznaczył ci Bob, gdzie zdobędziesz potrzebny organ.

596_cyberpunk_2077_po_pierwsze_nie_szkodzic_przeszczep_nerki

Wejdź na teren szpitala i zlokalizuj ciężarówkę (3). Zbliż się do niej i zbierz walizkę z nerką (4) leżącą wewnątrz pojazdu. Jak tylko to zrobisz, pojawi się grupa NCPD.

597_cyberpunk_2077_po_pierwsze_nie_szkodzic_przeszczep_nerki

Wybij ich wszystkich. Możesz wykorzystać wąski teren i cisnąć w nich kilkoma granatami - nawet jeśli ich to nie załatwi, uszczupli znacząco ich punkty zdrowia. Dobij gliniarzy, a następnie porozmawiaj z mężczyzną, który był przy ciężarówce.

Możesz zadecydować o jego losie. Jeśli puścisz go wolno, powie ci, że przeszczep jest zawirusowany i da ci drzazgę, która pozwoli usunąć szkodliwe oprogramowanie - co finalnie pozwoli przeżyć pacjentowi. Po wszystkim wróć do obozu i przekaż nerkę. Poczekaj 8 godzin do końca operacji, a po tym zadanie zostanie zamknięte.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Ostatnia przysługa: pogrzeb Aldecaldos

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami