Cyberpunk 2077 - Na skróty: Kirk

El Coyote Cojo, kradzież towaru od Valentinos.

Na skróty to mniejsze zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, które odblokujesz wykonując misję Widzimy się w Afterlife. W ramach tego zlecenia spotkasz się z Kirkiem, który poprosi cię o wykradnięcie towaru z vana Valentinosów. Jest ono dostępne wyłącznie dla postaci o przeszłości Punk.

Zadzwoni do ciebie Kirk i poprosi o spotkanie w El Coyote Cojo (1), knajpie którą znasz z pogrzebu Jacka z misji Widzimy się w Afterlife. Podejdź do siedzącego przy stole Kirka (2) i przeklikaj dostępne opcje dialogowe. Zgódź się na współpracę, a następnie skieruj się do wskazanego na mapie punktu.

589_cyberpunk_2077_na_skroty_kirk

Na miejscu czeka cię jeszcze krótka wymiana zdań i początek zadania. Musisz wejść do magazynu (3) - wcześniej rozprawiając się ze strażnikami. Wybij wrogów, a następnie wejdź do środka i otwórz bagażnik vana (4).

590_cyberpunk_2077_na_skroty_kirk

Wróć teraz na miejsce spotkania i przygotuj się na walkę - Kirk został zaatakowany przez grupę gangusów. Rozpraw się z nimi, a potem porozmawiaj z Johnnym by zakończyć to zadanie.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Vertigo: naprawa kolejki górskiej

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami