Cyberpunk 2077 - Kontrakt: czwarta władza

Restauracja El Pinche Pollo, kradzież danych.

Czwarta władza to kontrakt w Cyberpunk 2077 rozgrywający się w dzielnicy Glen. W ramach tej aktywności musisz wejść do restauracji El Pinche Pollo i wykraść kompromitujące dane znajdujące się na piętrze budynku. Zlecenie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do dzielnicy Glen (1), gdzie trafisz na restaurację El Pinche Pollo (2). W tym momencie zadzwoni do ciebie Padre i przedstawi szczegółowe informacje dotyczące tego zlecenia.

503_cyberpunk_2077_kontrakt_czwarta_wladza

Po wejściu do budynku możesz wykorzystać dwie ścieżki, by dostać się do celu. Pierwsza prowadzi przez drzwi (3) po lewej stronie. Siedzi tam jednak ochroniarz, którego uwagę musisz odwrócić, nad nim znajduje się z kolei kamera, którą wpierw musisz dezaktywować.

504_cyberpunk_2077_kontrakt_czwarta_wladza

Jeśli wykonałeś wcześniej zadanie poboczne Widzimy się w Afterlife, możesz wejść na schody (4) po przeciwnej stronie względem drzwi. Stojący w przejściu gangus przepuści cię, jeśli wspomnisz o Jackim - opcja ta jest dostępna po wykonaniu wspomnianego zadania.

505_cyberpunk_2077_kontrakt_czwarta_wladza

Niezależnie od obranej ścieżki, twoim celem jest biuro znajdujące się na piętrze. Czeka tutaj gangus (5) rozmawiający przez telefon. Możesz go zignorować bądź wyeliminować, jednak po przeciwnej stronie pomieszczenia zainstalowana jest kamera (6), którą wpierw musisz wyłączyć.

506_cyberpunk_2077_kontrakt_czwarta_wladza

Gdy to zrobisz, podejdź do komputera w biurze i wykradnij tamtejsze dane. Po wszystkim opuść budynek (na przykład przez okno, przy którym rozmawiał gangus) i wyjdź po za teren misji, by ją zakończyć.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami