Cyberpunk 2077 wróci do PS Store, kiedy spełni warunki postawione przez Sony

Koncern przedstawił twórcom konkretne kryteria.

  • Sony wyznaczyło konkretne kryteria techniczne
  • CD Projekt nie ujawnia konkretów

Choć aktualizacja 1.2 poprawiła działanie Cyberpunk 2077 na PlayStation - szczególnie PS4 Pro - gra wciąż nie jest dostępna w PS Store. Nowa wypowiedź CD Projektu ujawnia, że produkcja musi spełnić precyzyjne warunki narzucone przez Sony.

„Decyzja o przywróceniu Cyberpunka 2077 do PlayStation Store jest wyłącznie decyzją Sony i nie wiemy, kiedy ją podejmie. Część kryteriów, które musimy spełnić, to konkretne warunki techniczne, a inne są bardziej miękkie” - powiedziała w rozmowie ze StockWatch.pl Karolina Gnaś, dyrektor relacji inwestorskich CD Projektu. Szczegóły kryteriów nie są znane, ale wygląda na to, że gra nie jest jeszcze według japońskiego koncernu gotowa.

cyberpunk_2077_kryteria_sony_1
Na konsolach płynność wciąż potrafi spaść do ok. 20 FPS-ów

Przedstawicielka spółki stwierdziła też w komunikacie dla StockWatch.pl to samo, co prezes Adam Kiciński w wywiadzie dla Reuters: że patch 1.2 jest „krokiem w dobrym kierunku” do przywrócenia gry do PlayStation Store, a relacje CD Projekt z Sony „są przyjazne i zawsze takie były”.

W ramach aktualizacji 1.2, CD Projekt Red wdrożył do Cyberpunk 2077 ponad 500 poprawek. Pozytywne zmiany w szczególności odczuli właściciele PS4 Pro.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami