GTA 6 jeszcze nie zapowiedziano, ale fani tworzą już wymarzonych bohaterów

Nowe wcielenie Tommy'ego Vercetti i inne postacie.

Choć studio Rockstar Games ani razu nie wspomniało jeszcze o istnieniu GTA 6, internauci wyobrażają sobie już, kim mogliby być protagoniści gry. W serwisie Reddit powstał wątek z opisami wymarzonych bohaterów.

„Powiedzcie mi, jak wyglądają, jak brzmią, w jaki sposób chodzą, jak mówią i się zachowują, jakie są ich obyczaje” - podpowiada autor wątku, travoxe. Pojawiło się już kilkadziesiąt odpowiedzi. Choć część osób pragnie tylko postaci bazowanej na Tommym Vercetti - zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, w GTA 6 wrócimy właśnie do Vice City - to większość fanów puszcza wodze fantazji, kreując ciekawe osobistości, wraz z tłem fabularnym.

gta_6_postacie_1
Klimat stylizowanego na Miami miasta Vice City wymaga odpowiednich postaci

Oto kilka najwyżej ocenianych pomysłów:

„Uciekinier z więzienia, który miał trafić do zakładu karnego w Liberty City, przejeżdżający przez San Andreas busem policyjnym. Pojazd zostaje przechwycony przez gang, który szuka swojego szefa, również znajdującego się w wozie. Bohater ucieka dzięki akcji ratunkowej gangu, a szef bierze go pod swoje skrzydła, by wykonywał dla niego misje w Vice City”.

„Skorumpowany, były policjant z Liberty City, który stoczył się po nieudanej próbie dostarczenia więźnia busem do San Andreas. Szuka osób, które uciekły z pojazdu” - to oczywiście postać nawiązująca do pierwszej.

„Artystka mieszkająca w San Fierro. Pasjonatka scuba divingu i kolekcjonowania podwodnych bogactw. Ma długi w sklepie komiksowym oraz sklepie ze zdalnie sterowanymi pojazdami. Bierze udział w wyścigach samochodów i dronów”.

Są też mniej szczegółowe opisy, sugerujące tylko kierunek, który powinien obrać Rockstar, pisząc postać:

„Chciałbym zobaczyć protagonistę, który jest pewniejszy siebie, bardziej zarozumiały, sprytny i po prostu bardziej cool. Coś jak Tommy Vercetti. To byłaby ciekawa zmiana po cynicznych/pesymistycznych postaciach, w których lubuje się Rockstar, jak Niko, Michael, Franklin”.

Jeśli chodzi o GTA 6, pojawiło się już mnóstwo przecieków dotyczących gry, jednak najpopularniejszy mówi o silnych inspiracjach serialem Netflixa „Narcos”. Akcja rozgrywa się rzekomo w latach 70. i 80., w Vice City i nowej fikcyjnej lokacji, stworzonej na wzór Rio de Janeiro. Niektóre liniowe misje przeniosą też graczy do Liberty City, ale miasta nie będzie można zwiedzać.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami