Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ta przeróbka GTA 6 bije konkurencję na głowę. Fani przenieśli zwiastun do rzeczywistości

Wyszło zaskakująco dobrze.

Źródło zdjęcia: YouTube/Andrew Levitt

Po publikacji pierwszego oficjalnego zwiastuna GTA 6, internet został zalany mniej lub bardziej udanymi przeróbkami pomysłu Rockstara. Żadna z nich nie dorównuje jednak projektowi niejakiego Adrewa Levitta, który dosłownie przełożył sceny z trailera do rzeczywistości.

Podobnych pomysłów było już wiele, ale mało który mógł się pochwalić taką jakością wykonania. Materiał odtwarza znane sceny praktycznie 1:1, prezentując prawdziwe lokacje z tej samej perspektywy, co w zwiastunie. Co prawda woda w grze Rockstara wydaje się bardziej nasycona kolorem, a namiotów na plaży jest zdecydowanie więcej, ale efekt i tak robi wrażenie.

Zobacz na YouTube

Youtuberowi udało się nawet uchwycić wzlatujące flamingi, co musiało być pewnym wyzwanie. Pod koniec materiału widzimy już nagrania z absurdalnych wydarzeń, do których Rockstar nawiązywał w zwiastunie. Jest więc wyławianie aligatora z basenu, groźna strażniczka osiedla, nieprzyzwoity taniec na dachu samochodu czy słynny Joker z GTA, który zapewne wciąż czeka na swoje miliony dolarów odszkodowania.

Oryginalny trailer dla porównania.Zobacz na YouTube

Jeśli jesteście ciekawi, skąd w ogóle wzięły się wszystkie te dziwne nagrania z mediów społecznościowych, zamieszczone w „prawdziwym” zwiastunie, to krótki opis większości nawiązań przygotowanych przez Rockstara znajdziecie tutaj.

Read this next