Cyberpunk 2077 - Kontrakt: harce radnej Cole

Infiltracja mariny na Gold Beach Street, kradzież danych.

Harce radnej Cole to jeden z kontraktów typu kradzież w Cyberpunk 2077. Aktywność ta polega na zinfiltrowaniu placówki wroga i kradzieży danych z jednego z tamtejszych komputerów. Zlecenie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

Kontrakt ten rozpoczniesz w zachodniej części dzielnicy City Center (1), przy wybrzeżu. Po zbliżeniu się do obiektu zadzwoni do ciebie Dino Dinovic i przedstawi szczegółowe informacje o zleceniu. By dostać się do celu możesz wykorzystać główne wejście (2), jednak jest ono bardzo dobrze strzeżone i nie obędzie się bez walki.

491_cyberpunk_2077_kontrakt_harce_radnej_cole

Zamiast tego możesz odbić w lewo, wskoczyć do wody i dopłynąć do drabiny (3), by podejść do celu od boku. Gdy tylko wyjdziesz na powierzchnię, zajmij się kamerą (4) po lewej stronie.

492_cyberpunk_2077_kontrakt_harce_radnej_cole

Na wprost ciebie czeka wróg, jednak możesz go zignorować - rozmawia on przez telefon i cię nie zauważy. Podejdź kawałek do przodu, a następnie wejdź do budynku (5) po prawej stronie, wskakując przez okno. Wewnątrz znajdziesz komputer (6) z którym musisz wejść w interakcję, by skopiować nagrania.

493_cyberpunk_2077_kontrakt_harce_radnej_cole

Zrób to, a następnie oddal się z miejsca tą samą drogą, którą tutaj dotarłeś, wskakując do wody i wdrapując się na górę po drabinie. Dzięki temu unikniesz wykrycia przez przeciwników i wykonasz opcjonalne zadanie. Po rozmowie z fixerem udaj się do skrytki by odebrać nagrodę i zamknąć kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami