Cyberpunk 2077 - Kontrakt: pamiątkowe nagranie

Kradzież nagrania z kryjówki Maelstromu w Meaty Fish.

Pamiątkowe nagranie to kolejny kontrakt w Cyberpunk 2077 rozgrywający się w dzielnicy Northside. W jego trakcie musisz wedrzeć się do placówki Maelstromu w Meaty Fish i ukraść znajdujące się tam nagranie. Aktywność ta nie ma żadnych dodatkowych wymagań.

Niniejszy kontrakt rozpoczniesz w dzielnicy Northside (1). Gdy zbliżysz się do wejścia do budynku (2), zadzwoni do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegóły tutejszego zlecenia.

471_cyberpunk_2077_kontrakt_pamiatkowe_nagranie

Jedyna droga prowadzi przez wspomniane główne wejście. W tym miejscu musisz przedrzeć się przez wielu wrogów i dotrzeć na piętro budynku. Przemknięcie obok nich bez wykrycia jest jak najbardziej możliwe - wymaga jedynie cierpliwości. Jeśli posiadasz hak Restart optyki, możesz znacząco ułatwić sobie zadanie.

Przebijaj się przez kolejnych wrogów i unikaj wzroku kamer. Po dotarciu na piętro wejdź do serwerowni (3), załatw znajdującego się tam wroga i wykradnij dane z komputera (4).

472_cyberpunk_2077_kontrakt_pamiatkowe_nagranie

Gdy już zdobędziesz dane, wyjdź z budynku - najlepiej tą samą droga, którą tutaj dotarłeś, by nie ściągać na siebie dodatkowej uwagi. Kontrakt dobiegnie końca jak tylko opuścisz teren wroga.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami