Twórca Doom Eternal o przyszłości serii: "Jest jeszcze więcej historii do opowiedzenia"

Możemy być spokojni o sequel?

  • id Software ma w zanadrzu więcej historii o Doom Slayerze
  • Twórca sugeruje, że powstaną kolejne części serii

Hugo Martin, reżyser produkcji Doom Eternal, zaznaczył w rozmowie z dziennikarzem serwisu Polygon, że seria ma jeszcze potencjał na opowiedzenie kolejnych historii o głównym bohaterze.

doom_wiecej_historii_sequele
Dwuczęściowy dodatek Ancient Gods kończy tylko jedną z opowieści o Slayerze

- To koniec wątku, który rozpoczęliśmy w Doomie z 2016 roku. Umieściliśmy tam wiele punktów zaczepienia na przyszłość - powiedział producent. - W drugiej części i dodatkach mogliśmy natomiast mocno to wszystko rozbudować.

- Ten konkretny wątek, od obudzenia się w sarkofagu do końcówki z DLC, ale cały czas jest jeszcze więcej historii do opowiedzenia o Doom Slayerze, z całą pewnością - podkreślił Martin.

Ben Kuchera z Polygonu twierdzi, że reżyser był w trakcie rozmowy niezwykle podekscytowany możliwościami związanymi z przyszłością serii.

- To trochę tak, jakby Sam Raimi dostał na sequel „Martwego Zła” budżet jak na „Transformers”. Tak właśnie wygląda naszym zdaniem obecna sytuacja z Doomem - powiedział twórca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami