Techland potwierdza - Dying Light 2 jeszcze w tym roku

Jest kilka sekund nowego gameplayu.

  • Dying Light 2 z premierą w 2021 roku
  • Niedługo twórcy ujawnią więcej informacji o grze

Przedstawiciele Techlandu opublikowali krótki materiał wideo, w którym czytają między innymi hejterskie tweety związane z opóźnieniami Dying Light 2. Zaprezentowano też kilka sekund nowego gameplayu i potwierdzono datę premiery.

Gra ma ukazać się jeszcze przed końcem bieżącego roku, jak wskazuje plansza na końcu filmu.

- To wielki i kompleksowy projekt. Potrzebowaliśmy czasu, by upewnić się, że wszystko powstanie zgodnie z naszą wizją - podkreślił jeden z deweloperów. - Wszyscy wkładamy całe serca, by zaoferować wam tytuł, w który będziecie grać miesiącami.

Zaznaczono także, że już wkrótce ujawnione zostaną nowe, konkretne informacje na temat Dying Light 2. Możliwe, że chodzi o dokładną datę premiery i szczegóły dotyczące rozgrywki.

Nowe wideo od Techlandu opublikowano niecały miesiąc po raporcie na temat „totalnego chaosu” we wrocławskim studiu. Kirk McKeand z serwisu The Gamer opisał między innymi problemy z produkcją i zarządzaniem.

Gra została zapowiedziana w 2018 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami