Rust na konsolach - długi gameplay z wersji PS4 Pro i Xbox One X

Mnˇstwo rozgrywki z nowych wydań gry.

Twórcy Rust ze studia Facepunch zaprezentowali dość długi gameplay z konsolowych wersji gry. Opublikowano dwa nagrania. Pierwsze trwa siedemnaście minut i przedstawia produkcję, uruchomioną na PS4 Pro. Drugie wideo jest nieco krótsze i prezentuje tytuł na Xbox One X.

Oba materiały prezentują różne aspekty rozgrywki w konsolowym Rust. Nie brakuje więc między innymi walki i różnych strategii obrony własnej lub atakowania wrogiej bazy. Twórcy zaznaczają, że każdorazowy zgon postaci w filmach był celowy.

Pozycja dostępna jest obecnie na PC. Celem zabawy jest przetrwanie. Aby przeżyć, gracze muszą zaspokajać różne potrzeby prowadzonego bohatera (w tym głód i pragnienie), a także przygotowywać rozmaite przedmioty i narzędzia. Zagrożenie stanowi nie tylko otoczenie, ale i inni użytkownicy.

Niedawno twórcy Rust zmagali się z dużym problemem związanym z wersją PC. Kilka dni temu pożar zniszczył 25 europejskich serwerów gry - w wyniku zdarzenia utracono postępy w rozgrywce uczestników zmagań.

Produkcja pojawi się na konsolach wiosną 2021 roku, ale dokładna data premiery nie jest na razie znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami