Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light i Rust łączą siły - trwa wydarzenie specjalne

Nowe przedmioty i wyzwania.

  • Wydarzenie specjalne dodaje elementy Rust do Dying Light
  • Akcja trwa do 26 kwietnia
  • Na konsolach rozpocznie się w maju

Dying Light w wersji PC otrzymało elementy wyposażenia z gry Rust, w ramach wydarzenia specjalnego. Inicjatywa rozpoczęła się wczoraj wieczorem i potrwa do przyszłego tygodnia, do 26 kwietnia.

Darmowy zestaw przedmiotów obejmuje ciężki strój płytowy, skórkę dla pojazdu, krótki topór, zmodyfikowany pistolet maszynowy oraz zardzewiały karabin szturmowy.

„Co więcej, wieści o wirusie z Harran dotarły do naukowców z Rust, którzy teraz przybyli badać śmiertelny patogen. Zaskocz ich swoimi niezwykłymi umiejętnościami parkourowymi i pokaż im, czego nauczyły cię lata walki z zainfekowanymi” - napisano w ogłoszeniu.

To nawiązanie do nowego rodzaju ludzkich wrogów, na jakich natkniemy się podczas wydarzenia specjalnego. Zarówno w slumsach, jak i na starym mieście w Dying Light znajdziemy bowiem posterunki pełne bandytów Raisa.

Jest też szereg wyzwań do ukończenia. Globalne - polegające na zabiciu miliona bandytów przez wszystkich graczy - nagrodzone będzie „kwit na schematy C4 żywiołów”.

Zarówno wydarzenie specjalne, jak i same przedmioty z Rust pojawią się na także na konsolach, ale dopiero w połowie maja.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze