Crusader Kings 3 pozwoli torturować więźniów poezją

Wiersz zamiast miecza.

  • Władca w CK3 będzie mógł zostać poetą
  • Wiersze posłużą do różnych celów

Deweloperzy ze studia Paradox zapowiedzieli darmową aktualizację do Crusader Kings 3, w ramach której wprowadzona zostanie między innymi nowa cecha postaci, pozwalająca zostać poetą.

Wiersze można wysyłać dowolnej osobie, by osiągać różne skutki. Twórczość może pomóc w nawiązaniu romansu, zdobyciu pożyczki, polepszeniu relacji czy też zszarganiu czyjegoś dobrego imienia.

Co ciekawe, tortury w wykonaniu władcy-poety będą mogły zamienić się w recytowanie więźniowi wątpliwej jakości poematów, aż ten zacznie błagać o litość.

crusader_kings_3_tortury_poezja_wiersze
W sztuce najważniejsze są emocje

Projektanci zastosowali generator poezji - wiersze są więc tworzone za każdym razem od nowa z losowych fragmentów. Skutkuje to dosyć zabawnymi połączeniami wersów, choć efekt w pełni docenią gracze znający język angielski. Crusader Kings 3 nie jest dostępne po polsku.

Patch 1.3 wprowadzi też zmieny w balansie rozgrywki. Pełna lista szczegółów aktualizacji dostępna jest na oficjalnej stronie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami