Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Raper T-Pain w nietypowej reklamie Crusader Kings 3

2 miliony sprzedanych egzemplarzy.

Crusader Kings 3 sprzedało się w nakładzie 2 milionów egzemplarzy. Jeszcze nigdy gra Paradoxu nie dotarła do tego poziomu tak szybko - pochwalił się wydawca ze Sztokholmu.

Wieści opublikowano z okazji zbliżającej się premiery wydań konsolowych. Skomplikowana strategia opowiadająca o prowadzeniu własnej dynastii w średniowieczu ukaże się 29 marca na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, także w Game Pass.

Microsoft przygotował nawet nowy trailer, w którym pojawił się słynny raper T-Pain:

Muzyk nie od dzisiaj słynie z zamiłowania do gier - streamuje nawet w serwisie Twitch. Zdobywca Grammy postanowił najwyraźniej założyć w Europie własną religię - tyłeczkowizm. Utopię przerywa jednak wojna ze Świętym Cesarstwem Rzymskim, któremu taka schizma się nie podoba.

W ubiegłym miesiącu Crusader Kings 3 otrzymało pierwsze większe rozszerzenie - Royal Court - wprowadzające między innymi salę tronową z artefaktami. Paradox chwali się, że sam dodatek sprzedał się w nakładzie przekraczającym 1 mln egzemplarzy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Crusader Kings 3

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze