Zapowiedź Splatoon 3 i inne ogłoszenia z Nintendo Direct

Remaster Skyward Sword, nowy Mario Golf.

Przedstawiciele Nintendo ujawnili wiele nowych gier i zwiastunów znanych już produkcji podczas kolejnego wydania programu Direct. Tutaj zbieramy wszystkie najważniejsze ogłoszenia.

Splatoon 3. Zapowiedziano nową odsłonę cyklu nietypowych strzelanek, w których zamiast pocisków używamy tuszu. Premierę zaplanowano na przyszły rok. Otrzymamy nowe mapy, rodzaje broni, moce postaci. Więcej szczegółów nie ujawniono.

Mario Golf: Super Rush. To nowa odsłona golfowego cyklu z postaciami znanymi z gier Super Mario. Podczas rozgrywki należy brać pod uwagę siłę uderzenia, kierunek i moc wiatru oraz inne czynniki. Twórcy przygotowują też kampanię single-player. Premiera już 23 czerwca.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD. To remaster ostatniej, dużej gry z Linkiem w klasycznym stylu, od którego twórcy odeszli przy Breath of the Wild. Sterowanie ruchowe przerobiono, by dostosować je do kontrolerów Switcha - także do sterowania samymi anologami, bez konieczności machania JoyConami. Odświeżona wersja ukaże się w lipcu.

No More Heroes 3. Zaprezentowano nowy trailer, tym razem z fragmentami rozgrywki. Wciąż nie ujawniono zbyt wielu konkretnych szczegółów na temat struktury kampanii, ponieważ twórcy chcą zaskoczyć graczy. Premiera w sierpniu.

Project TRIANGLE STRATEGY to robocza nazwa nowej gry od twórców Octopath Traveler. Tym razem mamy jednak do czynienia z połączeniem RPG i strategii na wzór Fire Emblem czy Final Fantasy Tactics. Gra zadebiutuje w 2022 roku.

Star Wars: Hunters. Gra Free to Play w świecie Gwiezdnych Wojen, z walkami na arenach. Nie ujawniono żadnych szczegółów, zaprezentowano tylko krótki zwiastun. Tytuł ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Samurai Warriors 5 ukaże się latem na Switchu, a także na innych konsolach oraz na PC. To kolejna odsłona serii od Omega Force, w której sednem są starcia z ogromnymi grupami wrogów.

Ninja Gaiden: Master Collection. To kolekcja wymagających gier akcji Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 i Ninja Gaiden: Razor's Edge. Odświeżone tytuły trafią też na PS4, PS5, Xbox One, Series X i PC.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville Complete Edition trafi na Switcha już 19 marca, ze wszystkimi dodatkami i ulepszeniami, które wprowadzono do wersji z innych platform po premierze.

Dwie gry Famicom Detective Club ukażą się na Nintendo Switch w maju. To detektywistyczne przygody, w których rozmawiamy ze świadkami i szukamy wskazówek, by rozwiązać kryminalne zagadki.

Hyrule Warriors: Age of Calamity doczeka się przepustki sezonowej. Ujawniono, że nabywcy otrzymają nowe rodzaje broni, wyzwania i dodatkowych bohaterów, jednak nie podano żadnych szczegółów.

Monster Hunter Rise doczekało się nowego trailera, w którym zaprezentowano dwa potwory: Rampage i Magnamalo. Rise debiutuje wyłącznie na Nintendo Switch pod koniec marca.

Legend of Mana. Odświeżona wersja klasycznej gry jRPG z pierwszego PlayStation ukaże się 24 czerwca na PC, PS4 i Nintendo Switch. Tytuł ma doczekać się kilku usprawnień, nie tylko graficznych.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami