Red Dead Online wreszcie z misjami dla graczy solo

Namiastka DLC do trybu fabularnego?

  • Trzy nowe misje w RDO
  • Można je wykonać tylko w pojedynkę
  • Mają być dobrym źródłem zarobku

Standardowych misji w Red Dead Online można podjąć się w pojedynkę, ale są znacznie łatwiejsze i szybsze w grupie. Teraz jednak Rockstar dodał do gry trzy zadania skierowane wyłącznie do samotnych wilków.

Kontrakty dostarczane są do postaci za pomocą telegramu - wiadomość można odebrać na poczcie lub w obozie. Każda aktywność ma trzy poziomy trudności i z każdym staje się trudniejsza, przy jednoczesnym wzroście wartości nagrody. Rockstar twierdzi, że mowa o „solidnym zarobku”.

Aktualnie w grze znajdziemy trzy misje dla graczy solo. W ramach pierwszej należy przerwać sprzedaż cennego konia, okiełznać zwierzę, a następnie dostarczyć we wskazane miejsce. Ujarzmianie rumaków nie było do tej pory istotną częścią Red Dead Online, więc to ciekawe urozmaicenie.

red_dead_online_solo_2
Biały koń arabski to podobno nieprzewidywalna bestia

Druga misja polega na zakradnięciu się do posiadłości burmistrza Saint Denis i przejęciu znajdujących się w ukryciu kamieni szlachetnych, a trzecia na eskortowaniu i obronie wozu przed bandytami.

Nowych misji nie można rozegrać w grupie - po rozpoczęciu postać trafia do samotnego lobby.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami