Borderlands 3 wkrótce z nowymi misjami i wyzwaniami - w dodatku Director's Cut

Oraz zakulisowymi ciekawostkami.

  • 18 marca ukaże się nowy dodatek do Borderlands 3
  • Director's Cut wprowadzi nowe misje, wyzwania i nie tylko

Gearbox Software poinformowało, że 18 marca zadebiutuje Director's Cut, czyli nowe DLC do Borderlands 3. Dodatek wejdzie w skład drugiej przepustki sezonowej, ale będzie też dostępny do kupienia osobno.

„Wersja reżyserska” wprowadzi zadania, w których pomożemy Avie - znanej z podstawowej kampanii - w rozwiązaniu zagadki tajemniczych morderstw. Nie zabraknie konieczności badania miejsc zbrodni, a twórcy obiecują nawiązania do pozostałych wątków gry.

Pojawi się także nowy boss do pokonania w ramach raidu, czyli grupowych zmagań. Autorzy podkreślają, że potyczka z przeciwnikiem - stworem przypominającym insekta - jest jedną z najtrudniejszych walk przeznaczonych dla wysokopoziomowych postaci.

DLC zaimplementuje również nowy system wyzwań, opartych na tak zwanych Vault Card. Kiedy aktywujemy jedną z kart, otrzymamy trzy dzienne i jedno tygodniowe zadanie do wykonania. Zrealizowanie misji nagrodzone zostanie doświadczeniem i wyposażeniem.

W dniu debiutu rozszerzenia gracze otrzymają jeden kartonik, a przed końcem bieżącego roku powinny pojawić się dwa kolejne. Każdy pozwoli zdobyć inny ekwipunek - motywem pierwszego będą „polegli bohaterowie”.

Director's Cut to też szereg treści, które przedstawią kulisy powstawania Borderlands 3, w tym galerię z grafikami koncepcyjnymi i tak zwanymi storyboardami (szkice z etapu planowania fabuły), a także informacje o niewykorzystanych przez twórców mapach i ujęcia z wczesnych wersji projektu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami