Cyberpunk 2077 - Układy na szczycie: Meredith Stout

Romans z operatorką Militechu.

Układy na szczycie to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, które odblokujesz w trakcie misji głównej Bilet wstępu. Jest to krótkie zlecenie, które umożliwi ci jednonocny romans z operatorką Militechu, Meredith Stout.

By odblokować to zadanie, musisz odpowiednio się zachować w trakcie wspomnianej misji głównej Bilet wstępu. W trakcie końcowej rozmowy z Meredith Stout wyraź chęć ponownej współpracy w przyszłości. Dzięki temu zadanie Układy na szczycie pojawi się po jakimś czasie w twoim dzienniku.

Polega ono na dotarciu do No-Tell Motel (1). Gdy to uczynisz, wejdź do budynku, a następnie przebiegnij przez okratowane przejście (2).

449_cyberpunk_2077_uklady_na_szczycie_mederith_stout

Dobiegnij do połowy korytarza i wejdź do pokoju. Wewnątrz czekać będzie na ciebie Meredith Stout. Po krótkiej rozmowie rozpocznie się jednorazowa scenka erotyczna. Gdy dobiegnie końca, Mederith zniknie i zakończy to krótkie zadanie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami