Cyberpunk 2077 - Kontrakt: hakowanie hakera

Wgranie złośliwego oprogramowania, zabicie Luciousa Thorana.

Hakowanie hakera to kolejny kontrakt w Cyberpunk 2077. W trakcie tej aktywności musisz wedrzeć się do megabloku 06 i wgrać szkodliwe oprogramowanie do systemów wroga. Jest tu także cel poboczny - zabicie Luciousa Thorana. Zadanie to nie ma żadnych wymagań do spełnienia.

By rozpocząć ten kontrakt, udaj się do dzielnicy Arroyo (1), gdzie znajdziesz wejście (2) do megabloku 06. Wbiegnij po schodach na górę i wjedź windą na 19 piętro.

442_cyberpunk_2077_kontrakt_hakowanie_hakera

Zaraz po wyjściu z windy natkniesz się na dwójkę wrogów (3). Postaraj się wybić ich po cichu, by nie zwracać na siebie uwagi - w przeciwnym wypadku czeka cię starcie ze sporą grupą nieprzyjaciela.

443_cyberpunk_2077_kontrakt_hakowanie_hakera

Podejdź teraz do przodu i spójrz na ścianę budynku. Na wprost ciebie będzie wejście (4) do kryjówki wroga. Możesz też dostać się do środka za pomocą bocznego wejścia (5) - jednak konieczne będzie posiadanie podwójnego / ładowanego skoku by przejść nad przepaścią.

444_cyberpunk_2077_kontrakt_hakowanie_hakera

Gdy znajdziesz się w środku, uważaj na licznych wrogów i kamery (6). Od głównego wejścia możesz też odbić w prawo, do niewielkiego pomieszczenia. Za sprawą znajdującego się tam komputera (7) możesz wyłączyć kamery w budynku, co znacznie ułatwi zadanie.

445_cyberpunk_2077_kontrakt_hakowanie_hakera

Wbiegnij na górę po schodach, gdzie trafisz na swój cel poboczny - Luciousa Thorana (8). Wystarczy go zabić - nie musisz brać go żywcem. Podejdź teraz do komputera (9) i wgraj na niego szkodliwe oprogramowanie.

446_cyberpunk_2077_kontrakt_hakowanie_hakera

Cele misji zostały wykonane, musisz teraz uciec z miejsca akcji. Jeśli nikt cię nie wykrył, zadanie dobiegnie końca po wyjściu z windy. Jeśli jednak wrogowie o tobie wiedzieli, przy windzie czeka cię starcie z małą grupką. Po chwili odezwie się do ciebie Muamar Reyes i zakończy kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami