Cyberpunk 2077 - czy warto spłacić dług u Viktora

Co uzyskamy za oddanie 21 tys. Eurodolarów?

W ramach zadania Oddam ci, zawsze ci oddaję w Cyberpunk 2077 musisz spłacić dług w wysokości 21 tys. Eurodolarów u ripperdoca Viktora. Na tej stronie dowiesz się, co otrzymasz za zapłatę oraz czy zwlekanie z uregulowaniem długu wiąże się z ewentualnymi nieprzyjemnościami.

Istnieje właściwie tylko jeden powód, dla którego warto rozważyć spłatę pieniędzy: gdy się na to zdecydujesz, odblokujesz u Viktora pełne usługi związane z zawodem ripperdoca. Oznacza to, że będziesz mógł u niego kupić, zamienić i zainstalować wszczepy.

cyberpunk_2077_viktor_splata_2

Z drugiej strony, jeśli nie oddasz 21 tys. Eurodolarów Viktorowi, nie stracisz zbyt dużo. Realizacja tego zadania nie wpływa w żaden sposób na fabułę - ripperdoc podziękuje ci po prostu za uczciwość. Poza tym przedmioty, które zaoferuje ci Viktor, możesz zdobyć też u innych sprzedawców.

Decyzja o ewentualnej spłacie pieniędzy należy więc do gracza. Radzimy natomiast poczekać z uregulowaniem długu aż do momentu, w którym 21 tys. Eurodolarów nie będzie dużą sumą. Wtedy realizacja zadania nie powinna negatywnie odbić się na funduszach.

Więcej porad:

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami