Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: ziemia jałowa

Pancerny Euralio Alma.

Ziemia jałowa to aktywność w Cyberpunk 2077 należąca do grupy podejrzenie cyberpsychozy. W jej trakcie zmierzysz się ze zmechanizowanym przeciwnikiem, Euralio Almą, wpierw podążając za śladami krwi i tropiąc przeciwnika.

By rozpocząć te aktywność, udaj się do wschodniej części mapy (1), na pustkowia. Znajdziesz tam rozbitą ciężarówkę i leżące przy niej zwłoki (2). Zbliż się do ciała, zbierz znajdującą się tam drzazgę i przeczytaj je zawartość.

403_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_ziemia_jalowa

Obróć się teraz w lewo, w stronę wzniesienia i zeskanuj ślad (3) na ziemi. Na mini-mapie wyznaczona zostanie trasa. Podążaj za nią, skanując kolejne ślady, aż dotrzesz do zabudowań.

404_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_ziemia_jalowa

Za szczątkami budynków znajdziesz Euralio Almę (4), twój tutejszy cel. Podobnie jak w trakcie cyberpsychozy Tanio i źle, tutaj też czeka cię starcie z opancerzonym wrogiem.

405_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_ziemia_jalowa

Przeciwnik posiada słaby punkt w formie zbiornika zainstalowanego na plecach. Jeśli w niego strzelisz, zadasz mu dotkliwe obrażenia i na chwilę go ogłuszysz. Całe starcie jest identyczne, jak we wspomnianej wcześniej cyberpsychozie Tanio i źle. Chowaj się za osłonami, a gdy wróg zakończy ostrzał wychylaj się i zadawaj obrażenia. Jeśli zależy ci na neutralizacji bez zabijania, wyposaż broń w odpowiednią modyfikację - staraj się jednak unikać walki w zwarciu.

Gdy już załatwisz wroga, zbierz z niego drzazgę i ją przeczytaj. Następnie wyciągnij telefon, wybierz z listy kontaktów Reginę Jones i aktywuj komunikator. Wyślij jej wiadomość odnośnie cyberpsychola, a po chwili aktywność ta dobiegnie końca.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami