Cyberpunk 2077 - Osobista odpowiedzialność: salon odzieżowy Jinguji

Niespodziewane spotkanie z cyberpsychopatą.

Osobista odpowiedzialność to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077, których podejmiesz się w Śródmieściu. By je odblokować, musisz ukończyć zadanie główne Wielki sen. Podczas wykonywania go odwiedzisz sklep z ekskluzywnymi ubraniami Jinguji.

By rozpocząć tę misję, skieruj się do dzielnicy Śródmieście (1). We wskazanym punkcie znajdziesz wejście (2) do Junguji, tutejszego sklepu odzieżowego. Dotrzyj na miejsce i wejdź do środka, by formalnie rozpocząć to zadanie.

385_cyberpunk_2077_osobista_odpowiedzialnosc_salon_odziezowy_jinguji

Za ladą czeka Zane (3). Zbliż się do niego i rozpocznij rozmowę. Wybierz dowolne opcje dialogowe, by otworzyć okno sklepu z ubraniami. Jeśli potrzebujesz, dokonaj niezbędnych zakupów, a następnie zamknij okno handlu.

386_cyberpunk_2077_osobista_odpowiedzialnosc_salon_odziezowy_jinguji

W tym momencie w sklepie pojawi się Cyberpsychol (4) i zacznie okładać pałką ochroniarzy. Musisz go wyeliminować. Nie ma znaczenia czy go zabijesz czy powalisz z wykorzystaniem obrażeń nieśmiercionośnych - po walce do sklepu wkroczy oddział Max-Tecu i wykończą psychola tak czy inaczej.

387_cyberpunk_2077_osobista_odpowiedzialnosc_salon_odziezowy_jinguji

Po walce czeka cię jeszcze krótkie przesłuchanie przez oficerkę Mac-Tecu. Gdy dobiegnie końca, wymień kilka zdań z Zanem, po czym misja ta dobiegnie końca. Jeśli wrócisz do tego sklepu za 2 dni, Zane da ci rabat na towary, które sprzedaje.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami