Zapowiedziano darmowy tydzień z trybem Zombie z Black Ops: Cold War

Od jutra na PC i konsolach.

  • Kooperacyjny tryb Zombie z nowego CoDa za darmo przez tydzień
  • Na PC, Xbox One, Series X/S, PS4 i PS5

Od 14 do 21 stycznia tryb Zombie z Call of Duty Black Ops: Cold War będzie dostępny za darmo na wszystkich platformach. Pobieranie możliwe będzie od jutra.

W ramach bezpłatnych testów sprawdzić można całą zawartość kooperacyjnego modułu z pełnej wersji. Wszelkie poczynione postępy zachowamy na stałe i będziemy mogli później kontynuować levelowanie, jeśli kupimy Cold War.

Warto dodać, że w nowym Call of Duty zdobywane doświadczenie jest współdzielone między wszystkimi trybami, a więc jeśli awansujemy w trybie Zombie, to ten sam poziom (a także poziom broni itd.) będziemy mieć także w ramach tradycyjnego multiplayera.

Wszyscy, którzy pobiorą darmową wersję próbną na konsolach PlayStation zagrają też w dodatkowy tryb Onslaught - czyli wzorowany na tradycyjnej strukturze Hordy typ zabawy, w którym walczymy z kolejnymi falami nacierających wrogów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami