Cyberpunk 2077 - Bohater: napad na jadłodajnię

Powstrzymanie kradzieży.

Bohater to jedno z krótszych zadań pobocznych w Cyberpunk 2077. By móc do niego przystąpić, musisz wpierw ukończyć misję główną wielki sen.

Udaj się do dzielnicy Arroyo (1), gdzie znajdziesz jadłodajnię BuryGer (2). Wejdź do środka i podejdź do barmana. Zaproponuje ci on drinka - wybierz dowolną opcję. Gdy tylko twoja postać usiądzie przy barze, w lokalu pojawią się gangusy.

356_cyberpunk_2077_bohater_napad_na_jadlodajnie

W trakcie rozmowy możesz zareagować na kilka sposobów. Możesz posłuchać gangusów i zapłacić (3), możesz też ich zastraszyć (4), pod warunkiem, że twoja postać posiada przynajmniej 10 poziom budowy ciała. Trzecia opcja (5) to konfrontacja - po jej wybraniu rozpocznie się strzelanina w barze.

357_cyberpunk_2077_bohater_napad_na_jadlodajnie

Wybór należy tutaj tak naprawdę do ciebie, gdyż nie wpływa to za bardzo na wynik zadania. Jeśli wybierzesz walkę, właściciel baru nie będzie zadowolony. Jeśli z kolei zapłacisz bądź zastraszysz gangusów, otrzymasz od niego zniżkę - choć nie jest ona zdecydowanie warta 2900 Eurodolarów, które musisz tutaj zapłacić.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami