Cyberpunk 2077 - Kontrakt: wyścig po władzę

Kradzież danych z fabryki Kendachi.

Wyścig po władzę to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077 należących do grupy kradzież. W trakcie tej misji musisz zinfiltrować pełną wrogów fabrykę Kendachi i wykraść z niej poufne dane. Kontrakt ten znacznie łatwiej wykonać przy skrytym podejściu.

By rozpocząć tę aktywność udaj się do Santo Domingo (1) i zbliż się do olbrzymiej fabryki Kendachi. Główne wejście (2) jest bardzo mocno strzeżone - znajdziesz tam sporo wrogów, a także dwie wieżyczki obronne.

280_cyberpunk_kontrakt_wyscig_po_wladze

Jeśli nie chcesz wdawać się w otwarty konflikt, możesz wykorzystać dwie alternatywne ścieżki. Pierwszą znajdziesz na prawo od głównego wejścia. Na miejscu czeka rusztowanie (3) - możesz wdrapać się po nim na górę i przeskoczyć przez ogrodzenie.

281_cyberpunk_kontrakt_wyscig_po_wladze

Druga ścieżka (4) ulokowana jest na lewo od głównej bramy. Wymaga 12 poziomu zdolności technicznych do otwarcia bramki, która znajduje się na końcu tego przejścia. Jeśli masz odpowiednie umiejętności, jest to najlepsze wejście, gdyż nie ma tutaj prawie w ogóle wrogów. Uważaj tylko na znajdującą się nad bramką kamerę!

Istnieje też możliwość skorzystania z trzeciego przejścia, wymagającego z kolei zdolności technicznych (brama w północno-wschodniej części kompleksu i drabina na lewo od niej).

282_cyberpunk_kontrakt_wyscig_po_wladze

Gdy dostaniesz się na teren fabryki, warto trzymać się lewej strony ogrodzenia (miejsca, w którym jest bramka do otwarcia). Na końcu tej ścieżki znajdziesz drabinę (5). Dezaktywuj ulokowaną obok kamerę i wdrap się na górę, a następnie wejdź do budynku.

283_cyberpunk_kontrakt_wyscig_po_wladze

Wyeliminuj znajdującego się tutaj wroga, a następnie podążaj wzdłuż kładki (i ścieżki wyznaczonej na mini-mapie), by znaleźć drzwi do biura (6).

284_cyberpunk_kontrakt_wyscig_po_wladze

Wejdź do środka i odbij w lewo. W rogu pomieszczenia stał będzie komputer (7). Zbliż się do niego i wejdź z nim w interakcję, dzięki czemu wykradniesz dane. Pozbieraj przedmioty z biura, a następnie wydostań się z terenu fabryki tą samą drogą, którą tutaj dotarłeś.

285_cyberpunk_kontrakt_wyscig_po_wladze

Gdy tylko opuścisz żółtą strefę, zadzwoni do ciebie Muamar Reyes. Po krótkiej rozmowie zadanie zostanie zakończone, a na twoje konto wpłynie sowita zapłata za usługę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami