Cyberpunk 2077 - Kontrakt: nagrania Seniora Ladrillo

Zdobycie drzazgi z nagraniami.

Nagrania Seniora Ladrillo to kontrakt w Cyberpunk 2077, który zleci ci Sebastian „Padre” Ibarra. Twoim zadaniem jest zdobyć drzazgę z kompromitującymi nagraniami z biura Seniora Ladrillo.

Udaj się do Vista del Rey (1) i zbliż do klubu nocnego Dicky Twister (2), by otrzymać telefon od Padre. W trakcie krótkiej rozmowy dowiesz się co trzeba zrobić. Do środka najprościej dotrzeć przez główne wejście. Możesz skorzystać z alternatywnych ścieżek - drzwi na boku budynku - jednak wymaga to bardzo wysokiego (18) współczynnika siły.

245_cyberpunk_kontrakt_nagrania_seniora_ladrillo

Przejdź przez główne drzwi i obróć się w prawo, gdzie czeka na ciebie ochroniarz. Będziesz musiał zapłacić 100 Eurodolarów, by móc wejść do klubu. Możesz uniknąć opłaty jeśli posiadasz 20 punktów zdolności technicznych (3) i skłamiesz, że przyszedłeś naprawić system stereo.

246_cyberpunk_kontrakt_nagrania_seniora_ladrillo

Twoim celem jest pomieszczenie na piętrze, do którego możesz dostać się przez przejście (4) ulokowane na wprost od głównego wejścia. Możesz odwrócić uwagę tamtejszego strażnika przy pomocy haków. Postaraj się także zająć kamerą (5) ulokowaną na prawo.

247_cyberpunk_kontrakt_nagrania_seniora_ladrillo

Przejdź obok strażnika i wejdź do korytarza. Tutaj czeka na ciebie kolejny wróg (6) i kamera (7). Wyłącz kamerę przy pomocy haków bądź poczekaj aż odwróci się ona w drugą stronę, a następnie zneutralizuj wroga i wrzuć go do skrzyni, przy której stał.

248_cyberpunk_kontrakt_nagrania_seniora_ladrillo

Wybiegnij na górę po schodach, załatw tutejszego strażnika i przejdź przez drzwi (8) by dostać się do biura Seniora Ladrillo.

249_cyberpunk_kontrakt_nagrania_seniora_ladrillo

Sam Senior Ladrillo (9) znajduje się w pomieszczeniu. Załatw go, a następnie zbliż się do jego komputera (10) i wykradnij dane, wciskając wyświetlony na ekranie przycisk.

250_cyberpunk_kontrakt_nagrania_seniora_ladrillo

Wykorzystaj drugie drzwi (nie te, którymi tutaj przyszedłeś) i wyjdź na taras, a następnie zeskocz na ulicę. Opuść teren Dicky Twistera, a podłączy się do ciebie Padre i zakończy kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami