Cyberpunk 2077 - Pizza Party: spotkanie z lalkami

Omówienie planu działania.

Pizza Party to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, a zarazem jedno z zadań powiązanych z romansem z Judy Alvarez. By je odblokować musisz wpierw ukończyć misję poboczną Mechaniczna dziewczyna.

Zadanie to aktywuje się mniej więcej 6 godzin po ukończeniu misji Mechaniczna dziewczyna. Otrzymasz wtedy wiadomość od Judy. Po jej przeczytaniu konieczne jest odczekanie kolejnych 6 godzin, po których Judy skontaktuje się telefonicznie.

Udaj się do budynku w którym mieszka Judy, w dzielnicy Kabuki (1) pomiędzy godziną 17:00 a 0:00. Wbiegnij do środka i podążaj za trasą na mini-mapie, by dojść do mieszkania Judy. Zbliż się do panelu kontrolnego (2) i wciśnij przycisk Zadzwoń, by dostać się do środka.

202_cyberpunk_2077_pizza_party

Wejdź do kuchni, a następnie usiądź na stołku (3). Do spotkania dołączy Maiko i rozpocznie się dość długa konwersacja. Przebieg rozmowy nie ma większego znaczenia - efekt będzie zawsze ten sam, więc wybierz opcje dialogowe, które najbardziej ci odpowiadają. Po rozmowie czeka cię starcie z Tomem, jednak bardzo szybko się ono zakończy.

203_cyberpunk_2077_pizza_party

Po wszystkim czeka cię kolejna długa rozmowa, na końcu której musisz podjąć decyzje. Jeśli chcesz kontynuować ten wątek wskaż opcję dialogową Możesz na mnie liczyć (4). Wybór innych zakończy tę misję przedwcześnie i odetnie cię od kolejnych z nią powiązanych - a także od romansu z Judy.

204_cyberpunk_2077_pizza_party

Po zaakceptowaniu planu V poczuje się gorzej. Judy zaproponuje ci zapłatę za twoją fatygę, a także nocleg u niej w mieszkaniu. Nie ma to większego wpływu na przebieg akcji (prócz dodatkowych Eurodolarów, które od niej otrzymasz), więc postąp jak uważasz. Jeśli zdecydowałeś się na nocleg u Judy to zjedz śniadanie jak tylko obudzi się twoja postać i wyjdź z mieszkania, co zakończy to zadanie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami