Tak wygląda Cyberpunk 2077 z kamerą trzecioosobową

Nieoficjalny widok TPP.

  • Mod odblokowuje kamerę TPP w Cyberpunk 2077
  • Jest jeszcze jednak we wczesnej fazie i nie można go pobrać

Dzięki pracy modera o pseudonimie Cineagle możemy zobaczyć Cyberpunk 2077 z kamerą TPP, czyli z perspektywy trzecioosobowej. Narzędzie nie jest jeszcze dostępne publicznie, bo autor wciąż pracuje nad udoskonaleniem projektu.

Aby postać wyglądała odpowiednio, twórca musiał zastąpić domyślne animacje oraz model postaci. Cineagle pokazał na filmie tylko krótką przechadzkę - walka najprawdopodobniej nie jest jeszcze gotowa.

Wymiana animacji i modelu postaci była konieczna, bo w rzeczywistości, w trakcie standardowej rozgrywki, V nie ma głowy, a ruchy ciała zdecydowanie nie są przystosowane do oglądania „z boku”. Można to zaobserwować dzięki glitchowi, który przez przypadek włącza perspektywę trzecioosobową:

My camera got stuck behind the car and didnt move. So here's V in third person from r/cyberpunkgame

Brak głowy to standardowa sztuczka w grach z widokiem FPP, zastosowana między innymi w nowych odsłonach serii Doom - jej model po prostu zasłaniałby widok kamerze umieszczonej nad korpusem.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami