Cyberpunk 2077 usunięty z PS Store

Aktualizacja: Jest oświadczenie CD Projektu.

  • Cyberpunk 2077 tymczasowo znika z PS Store
  • Nabywcy wersji cyfrowej mogą otrzymać zwrot pieniędzy

Aktualizacja: W mediach społecznościowych CD Projekt opublikował komunikat, w którym odniósł się do sprawy wycofania Cyberpunk 2077 z PS Store.

„W następstwie naszych rozmów z PlayStaton została podjęta decyzja o tymczasowym zawieszeniu cyfrowej dystrybucji Cyberpunk 2077 za pośrednictwem PlayStation Store. Pudełkowe wydanie gry na konsolę PlayStation 4 jest nadal możliwe do kupienia w sklepach stacjonarnych i internetowych. Wszystkie zakupione kopie gry, zarówno w wydaniu cyfrowym, jak i pudełkowym, będą nadal otrzymywać wsparcie techniczne i aktualizacje” - napisano.

„Zgodnie z naszą wiedzą, od dziś wszystkie osoby, które nie chcą czekać na aktualizacje i chcą zwrócić swoją cyfrową kopię Cyberpunk 2077, mogą złożyć wniosek o zwrot kosztów” - zapewniono. „Pracujemy, aby Cyberpunk 2077 jak najszybciej wrócił do PlayStation Store” - dodano.

cyberpunk_2077_ps4_oswiadczenie

Oryginalna wiadomość: Sony opublikowało na oficjalnej stronie komunikat związany z Cyberpunk 2077. Ogłoszono, że gra zostaje tymczasowo wycofana z PlayStation Store. Jednocześnie zaznaczono, że każdy, kto kupił cyfrową wersję, może otrzymać zwrot pieniędzy.

„SIE robi wszystko, by zapewnić maksymalny poziom satysfakcji dla klientów, dlatego zaczynamy oferować pełen zwrot funduszy dla wszystkich, którzy kupili Cyberpunk 2077 na PlayStation Store” - napisano w oświadczeniu.

Cyberpunk 2077 na PS4 i Xbox One boryka się z dosyć poważnymi problemami technicznymi, związanymi głównie z płynnością - gra momentami zacina się nawet na kilkadziesiąt sekund. Tytuł działa lepiej na ulepszonych wersjach konsol poprzedniej generacji.

CD Projekt Red przeprosiło już za stan techniczny gry, zapowiadając dwie duże aktualizacje na styczeń oraz luty.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (25)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (25)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami