Tryb sieciowy CoD: Black Ops Cold War do sprawdzenia za darmo - przez tydzień

Na wszystkich platformach.

  • Przez tydzień można sprawdzić tryb sieciowy nowego Call of Duty
  • Gracze sprawdzą 18 map i szereg wariantów rozgrywki

Wystartowało wydarzenie, w ramach którego zainteresowani gracze przez tydzień mogą za darmo grać w trybie sieciowym Call of Duty: Black Ops Cold War.

Aby móc sprawdzić produkcję, należy pobrać klienta tytułu. Na razie dostępny jest na platformie Battle.net i sklepie Microsoftu. W momencie pisania tekstu aplikacja nie ma jeszcze w PlayStation Store.

Akcję podzielono na dwie fazy. W pierwszej - w dniach 17-21 grudnia - przetestować można warianty Team Deathmatch, Domination, Gunfight (2 na 2) oraz playlisty Raid the Mall i z odświeżoną wersją mapy Nuketown.

Drugi etap rozpocznie się 21 grudnia i potrwa do końca wydarzenia, czyli 24 grudnia. W omawianej części do wspomnianych modułów dołączą tryby Prop Hunt, Combined Arms: Hardpoint i Fireteam: Dirty Bomb.

Ponadto w ramach akcji gracze sprawdzą 18 map. Do tego dzisiaj na konsolach PlayStation, a jutro na pozostałych konsolach do 21 grudnia użytkownicy zdobędą podwójną liczbę punktów doświadczenia dla postaci i broni, a w dniach 22-28 grudnia dla przepustki bojowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami