Cyberpunk 2077 z alternatywnym zakończeniem Terminatora 2

Ciekawy easter-egg.

  • Easter-egg z Terminatora 2 odnaleziony w Cyberpunk 2077
  • Twórcy zmienili wydarzenia znane z filmu

W jednej z dzielnic Night City w Cyberpunk 2077 można natknąć się na wrak motocykla oraz leżące w pobliżu ciało młodego człowieka oraz zniszczonego robota - zebranie drzazgi z informacjami jasno sugeruje, że mamy do czynienia z nawiązaniem do Terminatora 2.

Na YouTube opublikowano już kilka materiałów z prezentacją tego easter-egga. Oczywiście jeśli wolicie odkryć sekret samodzielnie, nie oglądajcie poniższego filmu.

Przy zniszczonym robocie odnajdujemy zapis rozmowy między Arnoldem Blakiem oraz Texem - ten pierwszy to ewidentnie Terminator, w którego wcielał się Arnold Schwarzenegger.

W konwersacji czytamy, że napastnik to „mężczyzna w mundurze policjanta prowadzący ciężarówkę”, który ściga Jimmy'ego O'Connora. Starcie androidów nie kończy się dobrze dla Arnolda. Gracze mogą jednak zabrać z mechanicznego ciała całkiem potężny rewolwer i strzelbę.

Nowa gra CD Projekt Red jest już dostępna na PC i konsolach. Jeśli sami zaczynacie grać i macie jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, skorzystajcie z naszego poradnika do Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami