Fala zabawnych bugów z Cyberpunk 2077 zalewa Twittera

Błędy z intymnymi częściami ciała i nie tylko.

W Cyberpunk 2077 nie brakuje różnorodnych błędów. Na Twitterze pojawiły się jednak wpisy, które dowodzą, że część problemów ma dość zabawny charakter.

Zaprezentowane przez internautów usterki pochodzą z różnych platform sprzętowych. Rano zaś informowaliśmy o bugach na konsolach - występujących szczególnie na bazowych modelach PS4 i Xbox One.

Z relacji graczy wynika, że natrafili między innymi na bug, który sprawia, że intymne części ciała V przenikają przez ubranie. W efekcie penis męskiej wersji postaci wystaje ze spodni bohatera.

Kolejną nietypową usterkę przedstawił redaktor serwisu PC Gamer - w wyniku błędu każdy samochód rozbija się o tę samą barykadę, po czym kierowca wozu krzyczy na naszego najemnika.

Inny dziennikarz opublikował zarejestrowany jeszcze przed premierą film, który pokazuje jak w trakcie jednej z konwersacji nieoczekiwanie materializuje się czołg. Maszyna spada z nieba na rozmówców.

Zauważono też usterki powodujące na przykład, że postacie blokują się w pozie z rozłożonymi rękami lub lewitują nad ziemią. Są również bugi, których efektem jest znikanie samochodów.

Szef CD Projektu - Adam Kiciński - obiecywał dzisiaj, że firma pracuje nad kolejnymi aktualizacjami produkcji. Podkreślał, że deweloperzy chcą doprowadzić tytuł „za jakiś czas do idealnego stanu”.

Gra jest już dostępna na PC i konsole. Zachęcamy do korzystania z naszego obszernego, darmowego poradnika do Cyberpunk 2077 - publikacja zawiera opis przejścia gry, misje poboczne, a także wiele porad związanych z mechaniką i rozgrywką.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami