Cyberpunk 2077 - Wielki sen: Takamura i powrót do domu

Prawdziwy początek przygody.

Po retrospekcji w misji Operacja Firestorm odnajdziesz się, już jako V, w cyberprzestrzeni. Podążaj tutaj za czerwoną, tajemniczą sylwetką (1).

wielkisen1

Gdy w końcu zbliżysz się do niej i dotkniesz nieznajomego, V ocknie się w prawdziwym świecie, na wysypisku. Wydostań się spod góry śmieci i czołgaj się do przodu.

Na miejscu pojawi się Dex oraz ochroniarz Arasaki. Po chwili Takamura zabije Dexa i podejdzie do ciebie. Nie ma znaczenia, co powiesz - stracisz przytomność, a ockniesz się w samochodzie. Po chwili będziesz musiał chwycić za broń i strzelać do napastników na motocyklach (2).

wielkisen2

Nawet jeśli nie pokonasz wszystkich, w końcu rozbijecie się. Powiedz Takamurze, że znasz ripperdoka, który może wam pomóc. Musisz zresztą wykorzystać też drugą opcję dialogową z pytaniem o to, co Takamura w ogóle chce zdziałać.

Od teraz zacznie się ciąg scenek u Viktora, a później zostaniesz odstawiony - po odratowaniu - do swojego mieszkania przez Misty. Porozmawiaj z nią, także o Jackiem, jeśli chcesz.

wielkisen3

Obudzisz się w nocy i zaliczysz pierwsze spotkanie z nowym gościem w twojej głowie. Pierwszy kontakt z Silverhandem nie będzie zbyt przyjemny. Gdy zostaniesz przewrócony na podłogę, czołgaj się w kierunku tabletek. Wybór dialogowy nie ma teraz znaczenia, więc mów co chcesz.

wielkisen4

W końcu, gdy ockniesz się pod prysznicem, ubierz się - w menu ewkipunku - i skorzystaj z komputera by sprawdzić pocztę. Potem wyjdź z mieszkania i opuść megablok. Niedaleko w restauracji czeka Takamura (3).

wielkisen5

Porozmawiaj z nim, wyczerpując najlepiej każdą opcję dialogową. Ostatecznie odblokujesz dwa nowe wątki dotyczące głównej fabuły. Zamienisz też parę słów z Johnnym i zadanie zakończy się.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Dom lalek: Chmury, szukaj Evelyn

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Operacja Firestorm: Johnny Silverhand, podkładanie bomby

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami