Twórcy Microsoft Flight Simulator gruntownie odświeżą mapę Wielkiej Brytanii

Wkrótce pojawi się też opcja zabawy w VR.

  • Styczniowa aktualizacja Microsoft Flight Simulator udoskonali tereny Wielkiej Brytanii
  • W planach jest tryb wirtualnej rzeczywistości dla wszystkich gogli VR
  • Twórcy wprowadzą kolejne poprawki do obszarów USA

Twórcy Microsoft Flight Simulator ze studia Asobo poinformowali, że 26 stycznia opublikują aktualizację, która gruntownie odświeży dostępne w grze tereny Wielkiej Brytanii.

Na podstawie zaktualizowanych danych i nowych zdjęć satelitarnych deweloperzy poprawią wygląd obszarów Anglii, Szkocji i Walii. Pojawi się od 50 do 60 dodatkowych wartych uwagi punktów na mapie i kolejne generowane proceduralnie budynki - w tym kościoły. Do tego ulepszenia w dotychczas obecnych lotniskach oraz następne wyzwania i loty.

W planach jest również odświeżenie Irlandii Północnej, ale nie jest jasne, czy autorzy wprowadzą stosowne zmiany we wspomnianej aktualizacji. Na razie studio Asobo gromadzi niezbędne informacje i materiały źródłowe.

Wcześniej w podobny sposób udoskonalono tereny Japonii i Stanów Zjednoczonych. Jak poinformowali jednak twórcy, przygotowywane są kolejne modyfikacje do obszarów USA - zespół zaimplementuje poprawki między innymi do Hawajów i Alaski.

Ogłoszono jednocześnie, że 22 grudnia do Microsoft Flight Simulator trafi opcja rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości. Z trybu skorzystają posiadacze gogli VR od wszystkich producentów - także Oculusa i Valve.

Przypomniano też, że Asobo zamierza co miesiąc wydawać nowe aktualizacje do produkcji - naprzemiennie rozszerzające lub odświeżające wirtualny świat oraz usprawniające rozgrywkę. Co jakiś czas ukażą się większe dodatki, ale na razie nie ujawniono szczegółów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami