COD Black Ops Cold War - Cegła w murze, cz. 3: Anton Wołkow

Docieramy do poszukiwanego agenta radzieckiego.

W poprzedniej części misji Cegła w murze, która jest jedną z misji głównych w Call of Duty: Black Ops Cold War, docieraliśmy do domu Krausa, gdzie przechowywał tajne materiały. Niestety po dotarciu do teczki Kraus demaskuje głównego bohatera.

047

Kolejna część misji zacznie się w magazynie, gdzie pojmany bohater będzie przesłuchiwany przez radzieckich agentów, w tym Wołkowa (1). Jeśli w poprzedniej części zadania pozostawiłeś przy życiu informatora Richtera (2), to on również będzie obecny przy scenie.

048

W trakcie przesłuchania do pomieszczenia wpadną amerykańscy agenci, którzy uwolnią bohatera. Po otrzymaniu broni zacznij kierować się w głąb magazynu, eliminując napotkanych wrogów (3).

049

Uważaj, ponieważ jest ich sporo, dlatego koniecznie korzystaj z pobliskich osłon. Przedrzyj się przez magazyn, aż dotrzesz do drzwi (4).

050

Kiedy zostaną wyważone przez rywali rozpraw się z nimi, po czym przejdź na korytarz za nimi. Uważaj, bo zza narożnika zostanie rzucony granat hukowy, a zaraz potem wybiegnie kilku wrogów (5), których szybko wyeliminuj.

051

Po uczynieniu tego zacznij biec wzdłuż korytarza, aż dotrzesz do Antona Wołkowa. Podbiegnij do niego i zdecyduj czy go zaatakujesz i zabijesz czy postanowisz go pojmać (6). W drugim przypadku należy do niego podbiec i wcisnąć oraz przytrzymać klawisz, który się pojawi.

Następnie: COD Black Ops Cold War - Niewygodna prawda, cz. 1: wejście do bazy

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Cegła w murze, cz. 2: informator, mieszkanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami