Cyberpunk 2077 z ocenami co najmniej 9/10 - oczekuje CD Projekt

Jeśli mierzyć, to wysoko.

CD Projekt oczekuje, że Cyberpunk 2077 otrzyma w serwisie Metacritic ponad 90 punktów. Oznacza to przewagę bardzo wysokich ocen, głównie 9/10 i 10/10.

- Jeśli chodzi o Metacritic, to nic się tu nie zmieniło. Celujemy w wynik powyżej 90, jak już wspomniał Adam [Kiciński, prezes grupy CD Projekt]. To jedna z głównych przyczyn, dla których zdecydowaliśmy się opóźnić premierę - powiedział na konferencji dotyczącej przesunięcia debiutu Michał Nowakowski, członek zarządu, odpowiedzialny za politykę wydawniczą.

- Chcemy nadać grze dodatkowy szlif, wolimy wstydzić się teraz przed wami, niż w dniu premiery przed graczami - zaznaczył Nowakowski, zwracając się do inwestorów.

cyberpunk_ocena_1
Czy Cyberpunk 2077 znajdzie się wśród najlepszych?

Warto nadmienić, że notą sięgającą ponad 90 punktów w agregatorze Metacritic mogą pochwalić się tylko największe hity, jak Red Dead Redemption 2, GTA 5, The Legend of Zelda: Breath of The Wild, choć na szczycie listy są też produkcje, które nie są raczej uznawane za kultowe, jak chociażby kilka części NBA 2K czy Call of Duty: Modern Warfare 2.

Nowa data premiery Cyberpunk 2077 to 10 grudnia. Debiut przełożono ze względu na chęć dopracowania wersji na konsole aktualnej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami