Lodówka Xbox Series X do wygrania w konkursie Microsoftu

Jest też zwiastun nietypowego sprzętu AGD.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Microsoft zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest lodówka Xbox Series X. Sprzęt niedawno zaprezentowała amerykańska youtuberka i raper Snoop Dogg.

Aby mieć szansę na zdobycie niecodziennej chłodziarki, należy zacząć śledzić oficjalny profil marki Xbox na Twitterze oraz przekazać dalej dostępny poniżej wpis. Nagrodę otrzyma użytkownik wylosowany przez koncern z Redmond.

Z ujawnionego regulaminu wynika, że w konkursie mogą wziąć udział także mieszkańcy Polski. Na wysłanie zgłoszenia zainteresowani mają czas do 4 listopada 2020 roku.

To jednak nie wszystko, ponieważ Microsoft przygotował zwiastun, który w całej krasie prezentuje lodówkę Xbox Series X. Film wskazuje, że sprzęt może pomieścić bardzo dużo różnego rodzaju zapasów jedzenia i napojów.

Chłodziarka w formie konsoli narodziła się jako mem. Po ujawnieniu platformy nowej generacji amerykańskiego koncernu, internauci żartowali, że urządzenie wyglądem przypomina właśnie lodówkę.

Xbox Series X/S trafi do sprzedaży 10 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami