Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Memy z Xbox Series X - Internet żartuje z wyglądu i nazwy konsoli

Lodówka, doniczka, podstawka i inne.

W piątkową noc Microsoft zaprezentował wygląd oraz nazwę swojej nowej konsoli - Xbox Series X. Pokaz spotkał się z reakcją internautów, którzy wyrazili opinię o urządzeniu w formie memów.

Najwięcej osób odnosi się do nietypowego projektu platformy. Dla niektórych sprzęt kojarzy się z jednym: wielką lodówką, która powinna stać w kuchni.

Nie zabrakło również porównań Xbox Series X do postaci Spongeboba Kanciastoportego. Inni przekonują zaś, że konsola mogłaby być monolitem, podziwianym przez małpy i ludzi pierwotnych.

Autorzy innych grafik odkryli najwyraźniej prawdziwe przeznaczenie urządzenia - sprzęt mógłby posłużyć za doniczkę dla roślin lub podstawkę dla PlayStation 5.

Część fanów zastanawia się, czy nowy Xbox mógłby spełnić funkcję oczyszczacza powietrza. Niektórzy przekonują zaś, że konsola jest kolejnym ładunkiem, który mógłby ponieść Sam Bridges - bohater Death Stranding.

Nie mogło oczywiście zabraknąć zarzutów, że platforma Microsoftu wygląda niczym zwykły, pomalowany na czarno PC, który od wielu lat znajduje się na biurkach wielu graczy.

Memów dostarczyła także polska grupa Fakes Forge, która uważa, że konsola mogłaby posłużyć postaciom granym przez Arnolda Schwarzeneggera za bazookę.

Pojawiły się także grafiki w zabawny sposób nawiązujące do skomplikowanej nazwy. Rozszyfrowanie nazewnictwa bywa dużym wyzwaniem.

Xbox Series X zadebiutuje pod koniec 2020 roku, ale dokładna data premiery i cena nie są na razie znane.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze