Błąd w Watch Dogs Legion wyłącza konsole Xbox One X i uniemożliwia ukończenie gry

Ubisoft pracuje nad usunięciem usterki.

W recenzenckiej wersji Watch Dogs Legion obecny jest błąd, który uniemożliwia ukończenie kampanii fabularnej gry na Xbox One X - informują nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera.

Usterka występuje po około 8 godzinach rozgrywki w trakcie wykonywania misji o nazwie 404. Produkcja zawiesza się, a następnie na ekranie wyświetla się komunikat, ostrzegający o wyłączeniu konsoli z powodu przegrzania. W efekcie urządzenie faktycznie przestaje działać.

Na błąd natknęła się recenzentka gry z brytyjskiego Eurogamera, ale serwis donosi, że problemu doświadczyli też redaktorzy innych portali. Wszyscy testowali tytuł na Xbox One X - platformie rekomendowanej przez twórców.

Ubisoft o usterce już wie. W wystosowanym oświadczeniu przedstawiciel firmy zapewnił, że deweloperzy pracują nad wyeliminowaniem buga - stosowna aktualizacja powinna zostać opublikowana 30 października, czyli dzień po premierze pozycji.

Jak wyjaśnia redakcja brytyjskiego Eurogamera, ze względu na wspomniany błąd serwis nie zdołał przygotować własnej recenzji tytułu. Nasza recenzja Watch Dogs Legion jest już dostępna.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami